Наши телефоны:

(056)798-43-44

(067)697-24-46

(067)562-74-72

(093)282-62-86Фарбування металоконструкцій, фасадів, антикорозійний захист


Фарбування є одним з найбільш поширених і затребуваних видів зовнішньої обробки. Фарбування - найважливіший етап у проведенні як ремонтних і реставраційних робіт, так і в створенні нових об'єктів.
Фарбування вирішує як захисну, так і естетичну функції, об’єктів, що фарбуються.


Компанія «Альпднепр» виконує фарбування фасаду будівлі, антикорозійний захист (фарбування) металоконструкцій (труб, елеваторів та ін.)


Слід врахувати, що довговічність і зовнішній вигляд пофарбованої поверхні тільки на 25-30% залежать від обраної фарби, на 10-15% від правильності роботи з фарбою і на 60% - від підготовки поверхні.


Тому для отримання максимальної якості варто зробити якісний аналіз основи - матеріал, механічна міцність, вологість поверхні і масиву стіни, хімсклад, лужність (особливо важливо це для робіт з реконструкції і реставраційних робіт), сумісність старої і нової фарби, наявність цвілі, наявність висолів. Фарба і поверхня,яка буде фарбуватися, повинні бути сумісні одна з одною.Як правило порядок малярних робіт проходить у кілька основних етапів:


1. Повне видалення старої фарби

2. Ремонт поверхні (усунення тріщин і нерівностей)

3. Сушка поверхні

4. Грунтування для зміцнення

5. Фінішне вирівнювання поверхні

6. Обезпилення\ знежирення поверхні

7. Грунтування непрозорим грунтом для вирівнювання кольору і підвищення адгезії фарб

8. Ремонт або організація відводів води (тому при постійній вологості забарвлення не допоможе)

9. Безпосередньо фарбування
Поверхня і фарба повинні бути сумісні одна з одною. Наприклад, фарба, яка застосовувалася для бетонних поверхонь, повинна бути атмосферо-і лугостійка, для дерев'яних поверхонь - водостійка, еластична і негорюча; для металевих поверхонь фарба повинна володіти антикорозійними властивостями і вологостійкістю.


Поверхні, підготовлені під фарбування ,повинні бути міцними, твердими, сухими, чистими, ретельно очищеними від іржі, грибкових і цвілевих поразок, висолів, залишків мастильного матеріалу і старої фарби.


Компанія «Альпднепр» має великий практичний досвід у проведенні фарбування фасадів будівель різного призначення (виробничих, складських, житлових, офісних, приватних будинків, культових споруд), а також у фарбуванні металоконструкцій (труби, елеватори і ін.)


Для консультації та експертної оцінки обсягу і вартості робіт залишайте заявку в полі зворотного зв'язку або звертайтесь за телефонами:


(056)7984344,

(067)6972446,

(067)5627472,

(093)2826286E-Mail: office@alpdnepr.com.ua
Высотные работы


Фасадные работы


Монтаж рекламных конструкций


Высотный клининг


Герметизация


Пескоструйная обработка

Высотные сварочные работы
Карта сайта

Продвижение сайтов Днепропетровск