Наши телефоны:

(056)798-43-44

(067)697-24-46

(067)562-74-72

(093)282-62-86Фасадні вивіски, дахові конструкції, виготовлення об'ємних букв


Одним з найбільш важливих атрибутів, завдяки яким складається перше враження про компанію, є рекламна вивіска. Рекламні вивіски можуть бути зовнішніми або внутрішніми, і можуть являти собою тент, козирок, банер, об'ємні букви, світлові короби (лайтбокси) або дахові установки.


Ми надаємо такі види послуг:


• монтаж банерних конструкцій

• монтаж банера

• фасадна вивіска - монтаж

• монтаж світлових коробів (лайтбокси, сітілайти)

• монтаж об'ємних літер


Банерна фасадна вивіска, козирок, тент.

Рекламні вивіски - обличчя компанії. Інформуючи і привертаючи увагу, вони створюють позитивний імідж своєму власникові. А із застосуванням підсвічування, вивіски будуть працювати на Вас і в темний час доби.

Ми пропонуємо монтаж фасадних вивісок з конфігурацією будь-якої складності, а також монтаж будь-якого виду підсвічування (лицьова, яка висвітлює всю вивіску, або конражурна, що підкреслює певну її частину).


Світлові короби


Світлові короби - один з найбільш поширених і доступних видів реклами. Світлові короби можуть бути односторонніми (розташовуються на будинках уздовж фасаду) та двосторонніми (розташовані перпендикулярно фасаду). Підсвітка, як правило, здійснюється люмінісцентними лампами.

Наша компанія здійснює виготовлення і монтаж світлових коробів.


Об'ємні букви, дахові установки


З усіх рекламних вивісок об'ємні літери (знаки, логотипи, дахові установки), мабуть, можна вважати найбільш помітними, вони легко запам'ятовуються, і як наслідок- є найефективнішим видом зовнішньої реклами. Найбільш поширений варіант - це об'ємні букви з неоновим або світлодіодним підсвічуванням. Можливо, комбінування - тобто використання об'ємних літер у поєднанні з іншими видами фасадних вивісок.


Ми виконуємо:


виготовлення і монтаж несучих конструкцій, об'ємних літер, знаків, логотипів з використанням підсвічування зовні, внутрішньої або без неї.


Виготовлення та монтаж зовнішньої реклами - один із провідних напрямків нашої діяльності. Ви можете бути впевнені у високій якості нашої роботи! На всі Ваші запитання щодо зовнішньої реклами наші менеджери дадуть відповідь за телефонами:

(056)7984344,

(067)6972446,

(067)5627472,

(093)2826286

 

E-Mail: office@alpdnepr.com.ua


Высотные работы


Фасадные работы


Монтаж рекламных конструкций


Высотный клининг


Герметизация


Пескоструйная обработка

Высотные сварочные работы
Карта сайта

Продвижение сайтов Днепропетровск