Наши телефоны:

(056)798-43-44

(067)697-24-46

(067)562-74-72

(093)282-62-86Герметизація

 

Більшості мешканців панельних будинків, збудованих за часів бутності Радянського Союзу, добре знайомі такі явища, як протяги, підвищена вологість і вкрай неприємна низька температура в квартирах протягом осінньо-зимового періоду. Як правило, всі ці неприємності обумовлені некоректно виконаною герметизацією міжпанельних швів і стиків. У радянські часи шви закладалися із застосуванням клоччя, яке проводило вологу, а після цього «ізолювали» цементним розчином, який також грає дуже сумнівну роль у тепло-і вологоізоляції.

 

Часто герметизація застосовується і в будинках пізнішої забудови, при зведенні яких не дотримувалася правильна технологія закладення швів.

 

Герметизація - забезпечення непроникності. Може включати в себе гідроізоляцію, термоізоляцію та ін.

 


Компанія «Альпднепр» проводить наступні види робіт з герметизації:

 

  • Герметизація міжпанельних швів (закладення швів)

  • Герметизація балкона (ремонт балкона)

  • Герметизація вікон

 

Тепер докладніше про кожен з видів герметизації, які виконує наша компанія.

 

Герметизація або закладення міжпанельних швів.

 

В залежності від стадії будівництва, стану будинку розрізняють такі види герметизації швів і стиків:

 

1. Герметизація первинна. Первинне закладення швів і стиків виконується при возведенні будівлі. Технологічно процес первинної герметизації виглядає так: міжпанельний шов заповнюється монтажною піною, прокладається утеплювач і замазується мастикою.

 

2. Герметизація вторинна. Існує два види вторинного закладення міжпанельних швів:

  • Герметизація без розтину шва. Виконання цього виду робіт з утеплення швів полягає в нанесенні нового водонепроникного шару поверх старого шва, герметизованою бетонною сполукою або мастикою. Перед нанесенням нового шару герметика промисловому альпіністові потрібно видалити зі шва пил і бруд, які там накопичилися, для більш високої адгезії, і вже після цього наносити новий герметик.
  • Герметизація із розкриттям шва. Технологія цього виду герметизації полягає в наступному: зі шва видаляється старий герметик (якщо шов мастиковий), або бетон (якщо шов бетонний) і утеплювач. У разі необхідності зачищаються краї панелей в тих місцях, де відшарувався край плити, або ж розкришився розчин і т.п. Утворені порожнечі заповнюються спеціальною піною, прокладається утеплювач, і все це герметизується шаром мастики.

Обов'язковою умовою для всіх видів герметизації на стадії нанесення фінального шару герметика - це сухість і чистота країв стиків панелей.

 

Схема первинної та вторинної (з розкриттям) герметизації міжпанельних швів із використанням ущільнюючої прокладки як утеплювача:

Вертикальний стик панельного будинку

 

 undefined 

 

Горизонтальний стик панельного будинку

 

undefined

Промислові альпіністи компанії «Альпднепр» виконують герметизацію швів як на всій поверхні фасаду будівлі, так і на окремій його ділянці (наприклад, на поверхні окремо взятої квартири).

 

Герметизація балконів.

Ремонт і герметизація балконів проводиться з зовнішньої (вуличної) сторони будівлі. Для всіх балконів (крім останнього поверху) проводяться ізоляційні роботи із застосуванням теплоізолюючого герметика. Проводиться герметизація всіх стиків вікон зі стіною, стики окремих елементів лоджій і балконів. Протікання виникають в основному під верхніми металевими відливами, тому цим ділянкам приділяється підвищена увага. Балкони на верхніх поверхах зазвичай вкривають покрівельним матеріалом.

 

Герметизація вікон.

Досить поширеною проблемою після монтажу вікон є те, що з часом місця стиків віконної рами зі стіною починають протікати, з'являються протяги й утворюється цвіль.

Для усунення подібних явищ компанія «Альпднепр» пропонує послуги з герметизації швів пластикових вікон.

Отже, якщо Вам необхідно проведення будь-якого виду герметизації, телефонуйте нам і ми обов'язково Вам допоможемо!

 

Наші координати:

 

Наші телефони:

 

(056) 7984344,

(067) 6972446,

(067) 5627472,

(093) 2826286

 

E-Mail: alpdnepr83@i.ua
Высотные работы


Фасадные работы


Монтаж рекламных конструкций


Высотный клининг


Герметизация


Пескоструйная обработка

Высотные сварочные работы
Карта сайта

Продвижение сайтов Днепропетровск