Наши телефоны:

(056)798-43-44

(067)697-24-46

(067)562-74-72

(093)282-62-86Гідроізоляція


Гідроізоляція (від давньо-грецького. Υδωρ - вода та ізоляція) - захист будівельних конструкцій, будівель і споруд від проникнення води (антифільтраційна гідроізоляція) або матеріалу споруд від шкідливого впливу омиваючої або фільтруючої води або іншої агресивної рідини (антикорозійна гідроізоляція). Роботи з влаштування гідроізоляції називаються гідроізоляційними . Гідроізоляція забезпечує нормальну експлуатацію будівель, споруд та обладнання, підвищує їх надійність і довговічність.

Гідроізоляція - необхідний елемент у будівництві. Гідроізоляція захищає будівлю від вологи та опадів. Матеріали для гідроізоляції балконів, труб і паль підвищують термін їх служби. Поверхня будівлі схильна постійного контактувати з водою, тому важлива не тільки гідроізоляція даху та фундаменту, а й гідроізоляція стін. Гідроізоляція застосовується для того, щоб термін служби Ваших будівельних об'єктів був максимально довгим.

Основні види гідроізоляції:

  • Ін'єкційна гідроізоляція. Один з найбільш надійних видів. Суть методу: роботи здійснюються закачуванням  матеріалів,які використовували, під високим тиском по контакту грунт-конструкція, конструкція-конструкція, через спеціальні пристосування (пакери) на глибину.
  • Проникаюча гідроізоляція. Використовується для забезпечення надійної водонепроникних бетонних конструкцій. Головна особливість: матеріали проникаючої дії можна застосовувати як у початковій стадії будівництва (гідроізоляція фундаментів), так і в подальшому при ремонті й відновленні водонепроникності будівельних конструкцій.
  • Обмазувальна (фарбувальна) гідроізоляція. Буває гаряча й холодна. Виконується у вигляді тонкого (до 2 мм) багатошарового покриття, зазвичай з бітумних і полімерних лаків і фарб, для протикапілярного й антикорозійного захисту залізобетонних і металевих конструкцій. Найбільш надійні гарячі бітумно-полімерні і холодні епоксидно-каучукові покриття.
  • Штукатурна гідроізоляція (гаряча і холодна) являє собою багатошарове (до 2 см) покриття; найбільш поширені для залізобетонних споруд: цементний торкрет, холодні і гарячі асфальтові штукатурні розчини й мастики, які не потребують захисного огородження і дозволяють механізувати процес їх нанесення.
  • Змонтована гідроізоляція виконується із спеціально виготовлених елементів (металеві та пластмасові листи, профільні стрічки), що прикріплюються до основної споруди монтажними зв'язками.
  • Покрівельні роботи


Компанія "Альпднепр" здійснює наступні роботи з гідроізоляції:

 

• гідроізоляція фундаменту
• гідроізоляція стін
• гідроізоляція покрівлі

У тому числі ми виконуємо:
 
• гідроізоляцію (герметизацію) міжпанельних швів
• гідроізоляцію підвалу
• гідроізоляцію покрівель паркінгів, автостоянок, спортивних споруд
• гідроізоляцію тунелів, басейнів, резервуарів для зберігання технічної та питної води
• гідроізоляцію приміщень

Крім того, за бажанням Замовника ми можемо допомогти в підборі та постачанні необхідних гідроізоляційних матеріалів, що заощадить час проведення гідроізоляційних робіт та знизить фінансові витрати.

Ми виконуємо комплекс робіт з гідроізоляції.

Комплекс робіт з улаштування гідроізоляції включає:
підготовку підстави, пристрій гідроізоляційного покриву і захисного огородження, ущільнення деформаційних швів і сполучень гідроізоляції. При виборі типу гідроізоляції віддається перевага таким покриттям, які, при рівній надійності і вартості, дозволяють комплексно механізувати гідроізоляційні роботи, ліквідувати їх сезонність

Якщо Ви хочете провести роботи з гідроізоляції будь-якого рівня складності, телефонуйте:


(056)7984344,

(067)6972446,

(067)5627472,

(093)2826286 

 
Наші менеджери дадуть відповідь на ваші запитання. Ми будемо раді Вам допомогти у виконанні гідроізоляційних робіт!

Высотные работы


Фасадные работы


Монтаж рекламных конструкций


Высотный клининг


Герметизация


Пескоструйная обработка

Высотные сварочные работы
Карта сайта

Продвижение сайтов Днепропетровск