Наши телефоны:

(056)798-43-44

(067)697-24-46

(067)562-74-72

(093)282-62-86Монтаж, демонтаж банерів

 

Ми виконуємо:

  • монтаж- демонтаж банерних конструкцій
  • монтаж- демонтаж банерів
  • монтаж-демонтаж брандмауерів
  • монтаж освітлення банерних вивісок
  • монтаж фасадних вивісок
  • перетяжка тролів
 


На сьогоднішній день значну роль у житті сучасного мегаполісу грає зовнішня реклама. Одним з найбільш ефективних і в той же час економічних видів зовнішньої реклами є банер.
Банер являє собою гнучке полотно (як правило ПВХ на тканинній основі) інформаційно-рекламного змісту. Синонімами банера виступають розтяжки, перетяжки, транспоранти.
 
Ще один різновид зовнішньої реклами, споріднена банеру, – брандмауер
 
Брандмауер - рекламний плакат великих і дуже великих розмірів, що розміщується на фасадах будівель, видрукуваний на ПВХ тканини або банерної сітки. Використання банерної сітки дозволяє встановлювати брандмауер безпосередньо перед вікнами будівлі, тому що сітка є світлопроникною.

Залежно від способу натягу розрізняють два основних типи банерних вивісок:

1. Безкаркасна вивіска. Банер кріпиться через люверси за допомогою монтажного троса за крюки, вбиті у вертикальну поверхню. Цей вид кріплення найбільш економічний.

2. Кріплення банера на каркас - раму з алюмінію або чорного металу. Монтаж каркаса під банер можливий як на фасаді будівлі, так і на незалежно розташованій конструкції. Кріплення банера на раму вважається найбільш надійним видом монтажу. В ряду переваг цього виду кріплення також можливість створення ефекту об'ємності за рахунок виносу рекламної конструкції на певну відстань від стіни фасаду будівлі, на якому розміщується реклама. Також незаперечним достоїнством кріплення банера на каркас є швидкий і простий монтаж, а в подальшому - демонтаж банерного полотна.
 
Також можливо встановити банер на люверси, дерев'яну підставу, на щит і іншими методами (залежно від типу підставки).
 
 Для проведення успішної рекламної компанії дуже важливим є місце, де буде розміщена реклама. Якісна установка банера - невід'ємна умова для того, щоб реклама була максимально ефективною. Ми встановлюємо будь-які нестандартні конструкції на різні технологічно складні носії на будь-якій висоті якісно, швидко і безпечно, з використанням передових будівельно-монтажних технологій.
Ми пропонуємо широкий спектр послуг з монтажу зовнішньої реклами: монтаж, демонтаж, ремонт банерів, банерних конструкцій, світлових вивісок, виконуємо перетяжку тролів, виробляємо монтаж об'ємних літер, підсвічування зовні і всередині приміщень. Перед виконанням робіт по монтажу банерів, фахівці нашої компанії проводять розрахунок на вітростійкість з урахуванням можливих вітрових навантажень для того, щоб підібрати відповідний вид банерної конструкції.

В ряду переваг нашої компанії також чітко налагоджені зв'язки з підприємствами, які займаються виготовленням реклами (широкоформатний друк).

Якщо Ви шукаєте якісну зовнішню рекламу за привабливими цінами - дзвоніть, ми завжди раді допомогти!

Наші телефони:

(056)7984344,

(067)6972446,

(067)5627472,

(093)2826286


E-Mail: office@alpdnepr.com.ua
Высотные работы


Фасадные работы


Монтаж рекламных конструкций


Высотный клининг


Герметизация


Пескоструйная обработка

Высотные сварочные работы
Карта сайта

Продвижение сайтов Днепропетровск