Наши телефоны:

(056)798-43-44

(067)697-24-46

(067)562-74-72

(093)282-62-86Піскоструйна обробка

 

Компанія «Альпднепр» проводить піскоструйні роботи будь-якої складності.

 

Піскоструйна обробка (піскоструминна обробка, піскоструй, піскоструйки) - холодна абразивна обробка кам'яних, металевих, скляних та інших твердих поверхонь, ефект якої досягається методом шліфування оброблюваної поверхні абразивним порошком, який розпилюється потоком повітря під великим тиском, або ж (при гідроаброзивній обробці) - струменем води чи іншої рідини.

 

Технологія

 

Завдяки енергії потоку стислого повітря абразивні частинки прискорюються, і методом ушкодження верхнього шару поверхні піском або іншим абразивним порошком, непотрібні матеріали видаляються, а поверхня оброблюваного матеріалу зміцнюється.

 

Піскоструминна обробка рекомендується:

для очищення:

 

• будівельних і промислових металоконструкцій від окалини, старої фарби, іржі та інших забруднень,

• гідроспоруд, мостових споруд, трубопроводів,

• будівельної та дорожньої техніки, автотранспорту, корпусів судів, ємностей,

• металоформ ЗБВ, корпусів механізмів і різних деталей,

• металовиробів з вуглецевих і низьколегованих сталей, з чавуну,

• споруд із цегли, бетону, залізобетону, граніту і т.д.,

• фасадів будівель,

а також:

• для знежирення металевих поверхонь перед подальшими операціями,

• для матування скла і створення декоративної «шорсткої» поверхні.

 

Для забезпечити ефективної чистки за допомогою піскоструминної обробки, ми дотримуємся трьох умов:

 

  1. Професійна майстерність,
  2. Високоякісне обладнання,
  3. Постійний контроль якості.
 

Недотримання будь-якої з цих умов негативно вплине на кінцевий результат.

 

Область застосування піскоструменю

 

1. Використання піскоструминної обробки для очищення металевих поверхонь. Піскоструминна обробка використовується для видалення з металевих поверхонь старої фарби, іржі, будь-яких забруднень. Також за допомогою абразивоструминного очищення видаляється вторинна окалина, яка утворюється на новій сталі. Завдяки незграбних форм частинок абразиву, досягається шорсткість поверхні і створюється профіль або насічка. Тип профілю зазвичай вказується виробниками фарб - для забезпечення максимально ефективної експлуатації їх продукції.

 

2. Використання піскоструминної обробки в будівництві та при реставраційних роботах. Абразивне очищення використовується перед нанесенням шпаклівки або фарби на цегляну кладку. Також піскоструй застосовується для очищення зовнішньої штукатурки, цегли і каменю від кіптяви, цвілі, старої фарби і будь-яких інших видів забруднень, створюючи при цьому ідеально очищену поверхню. Абразивоструйне очищення використовується будівельниками для видалення залишків цементу, слідів опалубки, пошкоджених ділянок із залізобетонних панелей, монолітних бетонних стін, колон та інших конструкцій з бетону.

 

3. Іінші області застосування піскоструменю. Використання піскоструменю можливо для видалення верхніх шарів фарби з дерев'яних будинків і човнів, у виробництві скловолокна - для видалення верхнього гелевого шару, щоб зробити видимими бульбашки повітря. За допомогою спеціального обладнання в поєднанні з більш м'якими видами абразиву (наприклад, крохмаль пшеничний або пластик) піскоструй використовують для очищення літаків, вертольотів, автомобілів, вантажівок і човнів, не порушуючи при цьому структуру поверхні. Великою перевагою сухого методу чистки є відсутність впливу на робітників токсичних речовин і виключення потреби в утилізації шкідливих відходів.

 

Ступені очищення поверхні

 

Регулюються ГОСТ 9.402-2004 [3] «Покриття лакофарбові. Підготовка металевих поверхонь до фарбування ». ГОСТ 9.402-2004 [3] виділяє 4 ступеня ступеня очищення поверхні чорних металів від прокатної окалини та продуктів корозії:

 

• при огляді з 6-кратним збільшенням окалина та іржавчина не виявляються;

• при огляді неозброєним оком не виявляються прокатна окалина, іржа, пригар, залишки формувальної суміші та інші неметалеві шари;

• не більш ніж на 5% поверхні є плями і смуги щільно зчепленої прокатної окалини і ливарна кірка, які можна бачити неозброєним оком;

• з поверхні вилучені іржа і відшаровується окалина.

 

Цим ступеням підготовки поверхні в основному від повідають ступеня Sa3, Sa 2 1/2, Sa 2, Sa l, що встановлюються міжнародним стандартом ISO 8501-1:2007: «Підготовка сталевої основи перед нанесенням фарб і подібних покрить. Візуальна оцінка чистоти поверхні. Ступені корозії і ступені підготовки непокритої сталевої основи після повного видалення колишніх покриттів ».

 

 

З будь-яких питань в області піскоструминної обробки ви завжди можете отримати детальну консультацію у фахівців компанії «Альпднепр».

 

Наші координати:


Наші телефони:

(056) 7984344,

(067) 6972446,

(067) 5627472,

(093) 2826286

 

E-Mail: alpdnepr83@i.ua
Высотные работы


Фасадные работы


Монтаж рекламных конструкций


Высотный клининг


Герметизация


Пескоструйная обработка

Высотные сварочные работы
Карта сайта

Продвижение сайтов Днепропетровск