Наши телефоны:

(056)798-43-44

(067)697-24-46

(067)562-74-72

(093)282-62-86Покрівельні роботи


Покрівля - верхній елемент покриття, основна задача якого - огородження будівлі зверху від проникнення атмосферних опадів, шуму і механічних впливів.

Не можна недооцінювати важливість справної покрівлі - від її надійності залежить збереження і довговічність всієї будівлі, включаючи обробку зовнішню і внутрішню.


 

Наші послуги та можливості в області покрівельних робіт:


• Проектування покрівель; прив'язка конструкцій до вже існуючих будівель

• Теслярські роботи

• Покрівельні роботи

• Монтаж (будівництво) покрівлі

• Ремонт і реконструкція покрівель

• Капітальний ремонт покрівель

• Пристрій м'якої покрівлі (м'яка рулонна покрівля, м'яка мембранна покрівля, м'яка черепиця)

• Пристрій жорсткої покрівлі (покрівля з профнастилу, металочерепиця, металеві покрівлі - алюмінієва, мідна, керамічна черепиця)

• Утеплення покрівель


Крім того, ми можемо бути корисні в наданні допомоги обрання кращого у кожній конкретній ситуації покрівельного матеріалу та вирішенні організаційних питань з постачальниками на найбільш вигідних для вас умовах.

 

 


Сучасна покрівля являє собою складну багатошарову структуру, яка, як правило, складається з таких базових компонентів:


• Пароізоляція

• Утеплювач

• Вітрозахист

• Покрівельне покриття


Існує два основних типи покрівель - м'яка і тверда. Всі покрівельні матеріали володіють різними характеристиками, але в кожного є свої переваги.


М'яка покрівля:

1. Рулонна покрівля. Покрівля, яка наплавлюється. Краще рішення для швидкого і недорогого зведення даху. Використання найбільш доречно при ухилі дахів до 20 ˚.


2. Мембранна покрівля - різновид плоских покрівель. Складається з полімерних гідроізоляційних мембран. Термін служби - до 50 років. Переваги: ​​надійність, еластичність, підвищена стійкість до атмосферних опадів, велика ширина полотна сприяє високій швидкості проведення монтажних робіт, багата кольорова гама.


3. Бітумна черепиця. Відмінне рішення як для житлових будівель, так і для будівель промислового призначення. Рекомендований ухил крівлі - від 20 до 90 ˚. Переваги: ​​простий і швидкий монтаж, безвідходність при установці (особливо цінна якість при монтажі складних дахів), прекрасний захист від зовнішніх впливів (не вбирає вологу, є діелектриком -тобто в дах ніколи не вдарить блискавка, володіє відмінними звукоізоляційними якостями, не шумить під час дощу і граду), довговічність, широка кольорова гама.


Жорстка покрівля:

1. Керамічна черепиця. Один з найпопулярніших, довговічніших, універсальніших і красивіших кровельнх матеріалів. Підходить для покрівель практично будь-якої складності. Оптимальний кут ухилу - від 22 ˚ до 60 ˚. У перевагах - довговічність, надійність, краса, широкий вибір кольорів і моделей


2. Металочерепиця, профнастил. Надійний покрівельний матеріал з штампованого оцинкованого або фарбованого листового металу. Легка вага, стійкість до будь-яких погодних умов, легкість транспортування та монтажу, естетичний зовнішній вигляд.


3. Металеві покрівлі. Виготовляються з тонколистової і рулонної сталі, кольорових металів і їх сплавів, можуть бути плоскими і профільованими. Переваги: ​​мають гарну ремонтопридатність, забезпечують ефективне відведення дощової і талої води.


Якісно виконана покрівельна конструкція забезпечує вентиляцію простору, що знаходиться під покрівлею, захищає будинок від тепловтрат і утворення конденсату.

Від якості виконання робіт з проектування, будівництва та монтажу, залежить довговічність і даху, і будівлі вцілому. Тому дуже важливо довірити проведення покрівельних робіт тільки висококласним фахівцям, які гарантують належне виконання робіт і ретельно контролюють проведення будь-якого їх етапу. У перевагах нашої компанії - успішна 7-річна практика виконаних покрівельних робіт, налагоджений зв'язок з проектувальниками, конструкторами і постачальниками матеріалів, абсолютна надійність крівель і гарантія на проведені роботи.


На всі Ваші запитання з приводу облаштування покрівель дадуть відповідь менеджери нашої компанії за телефонами:


(056)7984344,

(067)6972446,

(067)5627472,

(093)2826286


Телефонуйте, ми з радістю Вам допоможемо!
Высотные работы


Фасадные работы


Монтаж рекламных конструкций


Высотный клининг


Герметизация


Пескоструйная обработка

Высотные сварочные работы
Карта сайта

Продвижение сайтов Днепропетровск