Наши телефоны:

(056)798-43-44

(067)697-24-46

(067)562-74-72

(093)282-62-86Профнастил


Профнастил - це будівельний стінний або покрівельний матеріал, з якого створюються дахи, стіни та огорожі. Профнастил застосовують для будівництва промислових об'єктів (складів, цехів), ангарів, торговельних павільйонів, СТО, житлових об'єктів - котеджів, дачних будинків. Також можливе використання листів профнастилу в якості незйомної опалубки.
 
Профнастил являє собою гофрований лист оцинкованої сталі, товщиною 0,45-1,5 мм, з трапецієподібним (рідше - хвилястим) профілем. Він буває кольоровий (з полімерним покриттям практично будь-якого кольору) і безбарвний (колір металу).
 
Компанія «Альпднепр» пропонує свої послуги в області будівельно-монтажних робіт з використанням профнастилу.

Ми виконуємо:

• розробка проекту будівлі під облицювання профнастилом або сендвіч-панелями
• монтаж каркаса під облицювання профнастилом або сендвіч-панелі
• підбір, установка утеплювача (при необхідності)
• облицювання профнастилом
• монтаж сендвіч-панелей

Крім того, серед наших переваг - чітко налагоджений зв'язок з постачальниками профнастилу і сендвіч-панелей і можливість доставки їх на будмайданчик, що значно прискорює процес зведення. 
 
Переваги профнастилу:

• Довговічність (термін експлуатації - до 50 років)
• Низька ціна
• Легкість монтажу
• Зручність транспортування
• Стійкість до впливу зовнішнього середовища
• Широка кольорова гамма

Сфера використання профнастилу:
1. Облицювання фасадів профнастилом. До несучої стіни фасаду кріпиться система профілів, яка є основою утеплення та облицювання фасаду профнастилом.2. Монтаж сендвіч-панелей (використання в будівництві швидкомонтованих будинків). У цьому випадку спочатку зводиться посилений металокаркас. Далі із зовнішнього боку він обшивається профнастилом, укладається утеплювач, захищений вітробар'єром з обох сторін, і на завершення, конструкція обшивається профнастилом із внутрішньої сторони.
3. Влаштування огорожі з (або з використанням) профнастилу. Для огорож використовуються листи з невисоким профілем. Можливий варіант виконання забору повністю з профнастилу з несучою основою у вигляді металевих стовпчиків і прикріплених до них металевих напрямних. Також можна комбінувати профнастил і лицьову цеглу, або камінь, що виглядає вельми привабливо в архітектурному плані.
Види профнастилу в залежності від сфери використання:

1. Несучий. Висота профілю 45 - 160 мм. Використовується для створення несучої основи покриттів, для конструкцій покриттів і перекриттів промислових і цивільних об'єктів.

2. Стіновий. Висота профілю - до 20 мм. Застосування - обшивка стін, внутрішні облицювальні роботи, монтаж огороджень.

3. Покрівельний. Висота профілю 20-45 мм. Застосовується в якості покрівельного покриття, для дахів практично будь-якої геометричної складності.


 Якщо Ви зацікавлені у швидкому та якісному зведенні будівлі з сендвіч-панелей, обшивці фасаду, облаштування покрівлі або монтажу огорожі з використанням профнастилу, дзвоніть, ми завжди готові Вам допомогти!

Наші телефони:


(056)7984344,

(067)6972446,

(067)5627472,

(093)2826286


E-Mail: office@alpdnepr.com.ua

Высотные работы


Фасадные работы


Монтаж рекламных конструкций


Высотный клининг


Герметизация


Пескоструйная обработка

Высотные сварочные работы
Карта сайта

Продвижение сайтов Днепропетровск