Наши телефоны:

(056)798-43-44

(067)697-24-46

(067)562-74-72

(093)282-62-86Промислові альпіністи

 

Промислові альпіністи - альпіністи, які проводять будівельно-монтажні та клінінгові роботи на висоті, з використанням альпіністського спорядження, методів пересування і страховки.

 

Штат промислових альпіністів компанії «Альпднепр» складають кращі спеціалцсти у своєї галузі,  з багатим досвідом та постійною практикою у висотній будівельній промисловості.

 

Базове спорядження промислового альпініста:

 

  • Мотузки. Безумовно, всі роботи, що виконуються методом промальпа, проводяться за допомогою мотузок. Альпіністська мотузка - спеціальна мотузка з особливими динамічними і стійкими якостями, застосовувана в альпінізмі, скелелазінні і спелеології. Як правило, всі альпіністські мотузки виготовляються з поліаміду і поліестру.
  • Гнучка підвісна система. Використовується як страхувальний елемент для забезпечення безпеки в разі ймовірних зривів. Найбільш безпечним є використання комбінованої системи. Мал.альтанка
  • Спусковий пристрій. Це може бути вісімка, краб, грі-грі, стоппер, решітка та ін. Усі ці прилади використовують гальмування швидкості спуску людини за рахунок сили тертя мотузки по частинах спускового пристрою.
  • Підйомний пристрій (затискач). Зажим - елемент спорядження альпіністів, спелеологів, рятувальників і скелелазів, що застосовується у мотузяній техніці для підйому, страховки, наведення переправ та ін Існує кілька видів затискачів: жумар (жюмар), кролі, Шант, Гіббс.
  • Альпіністські карабіни. Карабін являє собою скобу з пружинною засувкою. Основною функцією карабінів є пристібання і з'єднання.
  • Альпіністський штурмовий майданчик («сідушка», «дошка»). Висіти в одній страхувальній альтанці протягом тривалого часу дуже незручно, тому що при тривалому зависанні відбувається здавлювання ніг ремнями ножних обхватів. Тому, коли чекає тривала робота, промисловий альпініст використовує штурмовий майданчик.
  • У разі необхідності - засоби індивідуального захисту (каска, захисний одяг та взуття. А при виконанні спеціалізованих робіт, наприклад, таких як піскоструминна обробка, - респіратор)
  • При необхідності - автономні джерела світла (ліхтарі)
  • Відповідне проведенню необхідних робіт обладнання (клінінгове обладнання, шуруповерт, піскоструменевий апарат і ін)
 

Більшість промислових альпіністів компанії «Альпднепр» є діючими спортсменами, вони беруть участь у змаганнях з альпінізму, здійснюють сходження в гори. Ця практика сприяє швидкому і якісному виконанню робіт з максимальною безпекою.

 

Тому, якщо вам необхідно провести висотні роботи швидко, якісно і безпечно, скористайтеся нашими координатами.

 

Наші координати:

 

Наші телефони:

(056) 7984344,

(067) 6972446,

(067) 5627472,

(093) 2826286

 

E-Mail: alpdnepr83@i.ua

 

Чекаємо ваших дзвінків!
Высотные работы


Фасадные работы


Монтаж рекламных конструкций


Высотный клининг


Герметизация


Пескоструйная обработка

Высотные сварочные работы
Карта сайта

Продвижение сайтов Днепропетровск