Наши телефоны:

(056)798-43-44

(067)697-24-46

(067)562-74-72

(093)282-62-86Ремонт елеваторів

 

Компанія АльпДнепр надає послуги в Харкові, Києві, Запоріжжі, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі і інших містах України.

 

Зерно є стратегічно важливим для України продуктом.
Надійне і тривале зберігання мільйонів тонн зерна є основоположним для благополуччя жителів і економіки України. Зерно забезпечує продовольчу безпеку країни, а також є одним з головних експортних товарів нашої країни.

Зернова маса є живою системою і знаходиться в «рухомому стані», тому при її зборі та зберіганні необхідно дотримуватися певні технології і безперервно вести спостереження.

Існує два основних типи зерносховищ:
  

  1. Зерносховища з горизонтальними підлогами  2. елеватори

Основні відмінності елеваторів полягають в тому, що вони займають значно меншу площу, ніж наземні зерносклади, мають вертикальні ємкості для зерна у вигляді силосних корпусів, схожих у плані на бджолині стільники. Елеватори оснащені повним комплексом обладнання, необхідного для прийому, обробки (очищення, сушіння, знезараження), обліку, зберігання і відвантаження зерна різних культур. У цих зерносховищах завдяки максимальному використанню властивості сипучості зерна здійснюються всі необхідні операції повністю механізованим способом. Сучасні елеватори мають високий рівень автоматизації, для роботи на них вимагається мінімальна чисельність виробничого персоналу.

 
Спочатку елеватори будувалися з використанням дерева та цегли. Для зберігання зерна - це хороші матеріали, але дерево - пальне, а будівництво з цегли - дуже трудомістке.

   

Тому з середини 20 століття в будівництві елеваторів почав застосовуватися залізобетон.
 
   

Залізобетонним елеваторам також притаманні недоліки. Елеватори з монолітного залізобетону вимагають сезонного характеру зведення (заливки) стін та інших елементів з використанням опалубки, що істотно подовжує терміни будівництва і підвищує сезонну трудомісткість, а в збірних елеваторах до кінця не була вирішена проблема герметичності силосів. З цієї причини при особливо жорстких вимогах до якості виконуваних робіт значно зростають капітальні вкладення на будівництво елеваторів.

 

Сучасні технології ремонту елеваторів із збірного й монолітного залізобетону дозволяють відновлювати їх експлуатаційну надійність та забезпечувати довговічність. Для ремонту елеватора використовують особливо стійкі спеціальні герметизуючі пластики (епоксидні, акрилові, тіоколловие, поліуретанові), у тому числі з відновленням зруйнованих залізобетонних елементів, стін, днищ, карнизів, а також з нанесенням антиадгезійних покриттів на внутрішні поверхні силосів і бункерів.

В останні роки провідне місце в будівництві елеваторів займають зернові металеві силосні комплекси (ЗМСК). ЗМСК володіють перевагами класичних елеваторів поряд з відсутністю їх конструктивних недоліків. У ЗМСК забезпечується збереження зерна, захист його від зовнішнього середовища, вони оснащені установками для активного вентилювання та контролю температури зерна.


Недоліки в порівнянні з ж-б елеваторами:   
 • необхідність частого выдновлення антикорозійного покриття через загрозу корозії стін та інших деталей    більш низька довговічність.

 
На сьогодні значна частина зерносховищ, побудованих в 60-70-ті роки з місцевих будівельних матеріалів, вийшла з ладу. Тому ремонт і будівництво елеваторів є актуальною необхідністю. Промислові альпіністи компанії «АльпДнепр» виробляють роботи з капітального та поточного ремонту силосів, реконструкцій силосів, виконує будь-які монтажні роботи.
 
1.  Ремонт міжпанельних швів всередині силосів спеціальними розчинами з полімерної фіброю та з наступною обробкою зміцнюючими складами.
2. Поточний і капітальний ремонт силосів за технологією:
 •     Гідроструменеве обробка поверхні для очищення від зернового пилу, «хворого» бетону, іржі на оголеній арматурі, в тому числі для зволоження перед ремонтними роботами.
 •     Піскоструминна обробка стін
 •     Ремонт стін силосів проводиться спеціальними безусадковими сумішами з полімерної фібри на основі нанотехнологій з відновленням цілісності та несучій здатності залізобетонних конструкцій з подальшою обробкою зміцнюючими складами підвищують марку бетону.
 •     Підсилюємо, відновлюємо цілісність і несучу здатність СОГов.
 •     Проводимо ремонт і посилення конусів силосів, бункерів, автопріемок, зернових ям складів і т.д., із застосуванням високоміцного пескобетона на епоксидним сполучному з високими зносостійкими показниками.
 •     Виконуємо санацію і торкретування (за ГОСТами і СНІПАМ).
 •     Здійснюємо монтажні роботи в силосах:
 •     Монтаж металевих латочок на наскрізні отвори в силосах (міжпанельні шви, наскрізні отвори великого діаметру, технологічні вікна).
 •     Монтаж екранів термометрії, самопливом, норійних коробів і т.д.
 •     Зварювальні роботи


Телефонуйте, ми завжди готові Вам допомогти!
 

Також компанія «АльпДнепр» займається ремонтом залізобетонних конструкцій у Києві, Донецьку, Запоріжжі, Дніпропетровську, Харкові, Одесі.


Наші телефони:

(056) 7984344,
(067) 6972446,
(067) 5627472,
(093) 2826286
 
E-Mail: office@alpdnepr.com.ua

Чекаємо ваших дзвінків!
Высотные работы


Фасадные работы


Монтаж рекламных конструкций


Высотный клининг


Герметизация


Пескоструйная обработка

Высотные сварочные работы
Карта сайта

Продвижение сайтов Днепропетровск