Наши телефоны:

(056)798-43-44

(067)697-24-46

(067)562-74-72

(093)282-62-86Швидкомонтовані будівлі


Один з найпоширеніших і найбільш затребуваних на сьогодні методів будівництва - будівництво швидкомонтованих будинків. Як правило, будівлі, які швидко будуються, - це зручне рішення для організації торгово-виставкових павільонів, споруд для занять спортом, споруд складського типу, ангарів та ін.


Основні види швидкомонтованих будинків:

1. Тентокаркасні і будівлі які швидко зводяться. Технологічно тентокаркасні швидкозбудуовані будівлі являють собою арочний каркас, обшитий сендвіч-панелями або профнастилом. Технологія тентокаркасних швидкомонтованих будівель застосовується для будівництва промислових будівель, торгових центрів, спортивних комплексів, офісних будівель, складів, ангарів, сховищ сільськогосподарського призначення. Завдяки використанню сендвіч-панелей та профнастилу в якості огороджувальних конструкцій, будівлі володіють високим рівнем тепло-і шумоізоляції, стійкі до негативного впливу навколишнього середовища та механічних пошкоджень. Переваги: ​​низька вартість, швидкість монтажу, низькі транспортні витрати, естетичність (широкі можливості для розробки архітектурного рішення, різноманітність фактур і кольорів), довговічність експлуатації будівлі - від 20 років.


2. Модульні швидкозбудовані будівлі являють собою каркасно-щитову конструкцію, що складається з одного або декількох блок-модулів. Властивості - надійність, стійкість до різних погодних умов, економічність в експлуатації, можливість подальшого збільшення розмірів будівлі, велика різноманітність варіантів дизайну, можливість демонтажу модульного будинку і подальше зведення на іншому місці, довговічність експлуатації будинку - мінімум 20 років.


3. Повітряноопорні будівлі. Представляють собою купол з міцного тентового ПВХ-матеріалу, герметично закріпленого на фундаменті. Куполоподібна форма підтримується за рахунок внутрішнього тиску, створюваного електричною повітрянонагнітаючою установкою. Купол - двошарова тентова конструкція. Саме між шарами нагнітається повітря і підтримує необхідну температуру, тому використання повітряноопорних тентових конструкцій можливо в різних кліматичних умовах.


Наша компанія надає повний спектр послуг в розробці та реалізації тентокаркасних швидкомонтованих будинків.


Ми виконуємо наступні види робіт:


• Розробка проекту будівлі

• Підбір відповідного матеріалу, його закупівля, доставка, якщо необхідно-розкрій

• Фундаментні роботи

• Зведення каркаса

• Облицювання каркаса

• Внутрішні оздоблювальні роботи

• Комплектація та монтаж інженерних мереж та обладнання


За бажанням замовника можливо комплексне виконання всіх видів робіт - будівництво «під ключ».


Якщо Ви зацікавлені в будівництві швидкомонтованих будинків в стислі терміни, якісно і за оптимальними цінами - дзвоніть, ми Вам допоможемо!


Детальну інформацію з усіх питань ви завжди можете отримати за телефоном:


(056)7984344,

(067)6972446,

(067)5627472,

(093)2826286

E-Mail: office@alpdnepr.com.ua
Высотные работы


Фасадные работы


Монтаж рекламных конструкций


Высотный клининг


Герметизация


Пескоструйная обработка

Высотные сварочные работы
Карта сайта

Продвижение сайтов Днепропетровск