Наши телефоны:

(056)798-43-44

(067)697-24-46

(067)562-74-72

(093)282-62-86



Утеплення будинків

 

Утеплення будинків має велике значення у створенні комфортного для проживання мікроклімату та дозволяє істотно знизити енергетичні і фінансові витрати на опалення. Ще десять років тому утеплення будівель досягалося за рахунок збільшення товщини зовнішніх стін. З появою сучасних теплоізолюючих матеріалів необхідність в цьому зникла. Сучасні теплоізолюючіі матеріали володіють такими властивостями як легкість, висока морозостійкість і низька теплопровідність, і застосовуються як при будівництві нових будівель, так і при ремонті раніше побудованих.

 

Компанія «Альпднепр» проводить всі види робіт по утепленню будинків та фасадів як мокрим методом, так і за типом сендвіч. 

 


Схематично тепловтрата будинка виглядає так:

 

Утеплення будинків можливе як ззовні приміщення, так і всередині його. Далі на графічних схемах представлена ​​тепловтрата будівлі при різних методах утеплення:

 




 

1. Мал. 1 стіна не утеплена, значна тепловтрата

2. Мал. 2 стіна утеплена з внутрішньої сторони, тепловтрати скорочуються незначно

3. Мал. 3 стіна утеплена зовні - значне скорочення тепловтрати.

 

З технічної точки зору утеплення стін всередині приміщення виконати простіше, але

 

  • по-перше, при такому методі скорочується площа приміщення,
  • по-друге, на стінах осідає конденсат, що призводить до ураження поверхні стін грибками і цвіллю
  • по-третє, навіть якщо втрата тепла і буде вирішена, стіни прогріватися не будуть, а це може призвести до їх руйнування під впливом перепадів температур і опадів

 

Враховуючи ці факти, можна зробити висновок, що найкращим рішенням буде зовнішнє утеплення фасадів.

 

Переваги цієї технології утеплення:

 

1. Стіни надійно захищені від сезонних і добових температурних коливань і впливу опадів, що є однією з основних причин їх руйнування.

2. Точка роси, яка винесена за конструкцію стіни, дозволяє уникнути випадання конденсату, намокання і подальшого осідання грибкового нальоту.

3. Крім того, одночасно з утепленням будівлі та захистом її від впливу атмосферних явищ підвищується і звукоізоляція будівлі, не скорочується площа внутрішніх приміщень

 

Існує кілька типів утеплення фасадів залежно від технології:

 

  • Утеплення фасаду за типом сендвіч, коли шар утеплювача знаходиться між зовнішньою поверхнею несучої стіни і декоративною обробкою. Для виготовлення швидкоспоруджуваних модульних будівель промислового, складського призначення, а також ангарів, автомийок, супермаркетів і.т п, Широко застосовуються готові тришарові сендвіч панелі мал.3.1
  • Утеплення фасаду по типу «мокрий фасад». Ця система складається з трьох базових шарів
 

1. Теплоізоляційний шар, плити з матеріалу з низьким коефіцієнтом теплопровідності (як правило, це плити з пінополістиролу або мінеральної вати певної щільності). Цей шар забезпечує утеплення конструкцій для огородження.

 

2. Армований шар, що складається із спеціального мінерального клейового складу, який армується сіткою, стійкою до дії лугу. Він забезпечує захист теплоізоляційного шару.

 

3. Декоративний шар складається з грунтовки і декоративної штукатурки. Може мати різну структуру в залежності від рішення зовнішнього вигляду фасаду. Цей шар є захисним для всієї системи мокрого фасаду від зовнішніх атмосферних впливів.


 

Для багатошарових конструкцій системи „мокрий фасад” виключно важливим є питання вологоперенесення, який необхідно розглядати з урахуванням кліматичної зони розташування будівлі.

 

Процес появи вологи і накопичення її в конструкції можна віднести до одного з найбільш шкідливих факторів, який призводить до руйнування конструкції, зниженню теплозахисту, появі цвілі і грибків. Якщо в якій-небудь зоні огороджувальної конструкції температура опускається до точки роси, - відбувається випадання конденсату. У багатошарових конструкціях шар, що має мінімальне паропроникнення, може виступати в якості паробарє'ра і служити причиною для накопичення вологи всередині конструкції мокрого фасаду. Тому кожен наступний шар в системі повинен мати більшу паропроникливість, ніж попередній.

 

Вибираючи тип утеплення будинку, необхідно враховувати умови експлуатації, обираються системи - добові та сезонні коливання температури, кількість опадів в місцевості будівлі, що зводиться, вітрове навантаження і ряд інших чинників. У випадку, якщо утеплення виконується без урахування наведених вище факторів, це неминуче призведе до проблем, які пов'язані з утворенням конденсату і накопиченням вологи, передчасним зносом матеріалу, і, як наслідок, низькою теплоізоляцією будівлі.

 

Тому вкрай важливо, щоб система утеплення була розроблена і змонтована професіоналами з урахуванням особливостей усіх матеріалів, що використовуються.

 

Отже, якщо Ви вирішили утеплити свій будинок, звертайтеся до нас, - ми обов'язково Вам допоможемо!

 

Наші координати:


Наші телефони:

(056) 7984344,

(067) 6972446,

(067) 5627472,

(093) 2826286

 

E-Mail: alpdnepr83@i.ua






Высотные работы


Фасадные работы


Монтаж рекламных конструкций


Высотный клининг


Герметизация


Пескоструйная обработка





Высотные сварочные работы








Карта сайта

Продвижение сайтов Днепропетровск