Наши телефоны:

(056)798-43-44

(067)697-24-46

(067)562-74-72

(093)282-62-86Утеплення фасадів


Утеплення фасадів - комплекс заходів, спрямованих на поліпшення мікроклімату внутрішніх приміщень будівлі. Утеплення фасадів, виконане зі знанням справи, тобто з урахуванням правильного підбору методу утеплення, дозволяє значно знизити витрати на опалення та охолодження приміщення.

Компанія АльпДнепр надає послуги в Харкові, Києві, Запоріжжі, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі та інших містах України.

Існує кілька типів систем утеплення фасадів:

Зовнішнє утеплення стін фасадів:


 Вентильований фасад


При такому методі утеплення, шар утеплювача вставляється в каркас, який кріпиться до стіни, або кріпиться безпосередньо до несучої стіни дюбелями. Обов'язковою умовою є зовнішня захист утеплювача супердифузійної вітрозахисною мембраною, і виконання зазору в 2-4 см між облицюванням і мембраною.

 Утеплення методом колодязної кладки


При цьому варіанті утеплення стін, шар утеплювача розташовується між несучою і обліцовачной стіною. В увазі неможливість при такому методі захистити утеплювач плівками, як утеплювач застосовується екструдований полістирол, який не набирає вологу. Полістирольні плити кріпляться до несучої стіни дюбелями або мастикою.

 Утеплення стін з нанесенням штукатурного шару по утеплювачу


існує дві системи утеплення стін «мокрим» методом - легкий мокрий метод і важкий мокрий метод. Головна відмінність їх можна зрозуміти, зіставивши назви. У легкому методі шар штукатурки тонше, у важкому, відповідно, товщі. Більш докладні їх відмінності представляються до прочитання далі.


 

Легкий мокрий метод


являє собою теплоізоляційно-декоративну систему, в якій на несучу стіну кріпиться утеплювач (за допомогою дюбелів, або приклеюється мастикою), потім сітка, понад сітки наноситься грунтувальний і декоративний шари штукатурки. Сумарна товщина штукатурних шарів повинна бути в межах 15мм.
 

Важкий мокрий метод


наносяться один на одного послідовно утеплювач і штукатурний склад, з арматурної сіткою в якості несучої конструкції системи. У відмінності від легкої штукатурної системи, товщина важкої становить до 50 мм. Ще одна відмінна особливість - теплоізоляційна плита кріпиться за допомогою рухомих дюбелів-анкерів.


Внутрішнє утеплення стін


Якщо ж виконання зовнішнього утеплення неможливо, застосовується утеплення стін зсередини.

Але цей метод має цілий ряд недоліків:

  •     за рахунок товщини утеплювача скорочується внутрішня корисна площа приміщення
  •     на стінах з'являється конденсат водяної пари, що призводить до утворення цвілі і грибків
  •     якщо шар утеплювача знаходиться всередині - стіни не прогріваються, і через вплив перепадів температур вони з часом зруйнуються.

У будь-якому випадку, перш ніж планувати утеплювальні роботи, корисно проконсультуватися з фахівцями. З будь-яких питань в області утеплення ви завжди можете отримати детальну консультацію у фахівців компанії «Альпднепр» за вказаними нижче телефонами.

Наші телефони:

(056) 7984344,
(067) 6972446,
(067) 5627472,
(093) 2826286

E-Mail: office@alpdnepr.com.ua

Чекаємо на ваші дзвінки!
Высотные работы


Фасадные работы


Монтаж рекламных конструкций


Высотный клининг


Герметизация


Пескоструйная обработка

Высотные сварочные работы
Карта сайта

Продвижение сайтов Днепропетровск