Наши телефоны:

(056)798-43-44

(067)697-24-46

(067)562-74-72

(093)282-62-86Миття вікон

 
Компанія «Альпднепр» здійснює миття вікон, засклення, фасадів, вітрин та вивісок  із застосуванням професійної клінінгової техніки та вручну, в залежності від інтенсивності забруднення та виду покриття, що потребує очищення.

 

Фахівці, що працюють у нашій компанії, виконають будь-які види робіт з миття вікон та скляних поверхонь будь-якої конфігурації (вертикальних, горизонтальних, похилих, будь-якого ступеня забрудненості і важкодоступності). Роботи проводяться з використанням сучасних мийних технологій і засобів. Це дозволяє очистити найрізноманітніші скляні поверхні та фасади, з урахуванням кожної з особливостей їх профілю і характеру облицювального матеріалу.

Для очищення фасадів застосовуються спеціальні мийні засоби з гідрофобними добавками. Ці добавки надають поверхні фасаду водовідштовхувальні властивості, забезпечуючи цим її додатковий захист від атмосферних опадів та забруднень.

В залежності від ситуації, роботи з миття скла (або іншої поверхні, яка потребує очищення) можуть проводитися промисловими альпіністами, або з використанням жорсткої опори (наприклад, з електропідйомника); вручну або з використанням професійного клінінгового обладнання (апарат високого тиску Karcher, обладнання для клінінгу PURAQLEEN System).

Виходячи з інтенсивності забруднення, фахівці компанії «Альпднепр» підберуть необхідні в конкретній ситуації миючі та чистячі засоби, проведуть роботи з миття вікон необхідним саме у Вашій ситуації методом.


Як правило, у більшості випадків миття вікон проводиться вручну і технологічно виглядає так:


1. Миття віконних рам. З віконних рам і підвіконників за допомогою м'якої тканини або пилососа видаляється накопичений пил, а в разі необхідності рами і підвіконня ретельно миють.
2. Підготовка та очищення. Якщо скло сильно забруднене, його обмивають водою, після цього очищають жорстким мийним скребком, падом, сталевою мочалкою або спеціальним металевим скребком від грубих забруднень. В особливих випадках застосовується спеціальний розчинник (якщо необхідно видалити сліди фарби, малярного скотча, монтажної піни і т.п.)
3. Миття скла. За допомогою розпилювача на скло наноситься миючий розчин. Після цього скло обробляють щіткою для миття скла (шубкою) або мийним шкребком. Проводиться очищення скла водою.
4. Сушка скла. Поверхня скла обробляється спеціальним пристроєм - сковзалом (сгонкою) для того, щоб видалити залишки вологи й уникнути тим самим появи на склі розводів

Рекомендація: кращий результат при митті вікон, вітражів, скління досягається у тому випадку, коли роботи проводяться у прохолодну безвітряну погоду. Тому що в жаркий сонячний вітряний день скло сохне дуже швидко, і на ньому можуть з'явитися розводи.

Завдяки високому рівню підготовки фахівців, використання сучасного клінінгового обладнання, відпрацьованної технології та великому досвіду проведених робіт на  різних об'єктах, ми відмиємо до блиску Ваші вікна, фасади, вивіски та вітрини!

Дзвоніть нам для отримання докладної консультації з будь-якого з видів висотних клінінгових робіт!

 Також компанія "Альпднепр" виконує герметизацію швів у Київі, Донецьку, Запоріжжі, Дніпропетровську, Харкові, Одессі.

Наші координати:

 

Наші телефони:

 

(056) 7984344,

(067) 6972446,

(067) 5627472,

(093) 2826286


 

E-Mail: alpdnepr83@i.ua
Высотные работы


Фасадные работы


Монтаж рекламных конструкций


Высотный клининг


Герметизация


Пескоструйная обработка

Высотные сварочные работы
Карта сайта

Продвижение сайтов Днепропетровск