Наши телефоны:

(056)798-43-44

(067)697-24-46

(067)562-74-72

(093)282-62-86Висотні зварювальні роботи

 

undefinedЯкісно виконані висотні зварювальні роботи відіграють велику роль у будівельній галузі, у виготовленні і монтажі зовнішньої реклами, а також монтажі-демонтажі різноманітних технічних пристроїв.

 

Зварювання металів - це досить енергоємний технологічний процес створення єдиної конструкції з окремих елементів методом локального розігріву або пластичної деформації. Найбільш широко застосовується електродугове (ручне дугове) зварювання. Його переваги:

 

  • підходить практично для всіх металів (за винятком алюмінію),
  • виключно мобільний метод - широко використовується в роботах під відкритим небом, на будмайданчиках, і навіть під водою,
  • не дивлячись на те, що після зварювання потрібне видалення шару шлаків, він забезпечує оптимальний захист структури металу.

При цьому методі для зварювання використовується електрод з покриттям, яке нанесено на його поверхню. Через електрод пропускається струм, який утворює електричну дугу між електродом, що плавиться, і зварюваною поверхнею. Внаслідок горіння дуги відбувається плавлення і змішування електрода зі зварюваним матеріалом. Після охолодження виникає нероз'ємне з'єднання.

 

Зварювальні роботи на висоті відносяться до висотних робіт підвищеної складності, які вимагають високого рівню професіоналізму. Згідно правових норм, висотники-зварювальники повинні мати високий розряд у промисловому альпінізмі (не нижче 6-го). При виконанні зварювальних робіт на висоті використовується ручна дугова зварка.

 

Її застосування в промальпі пояснюється простотою і мобільністю устаткування, можливістю використовувати її практично в будь-яких просторових положеннях і важкодоступних місцях. Наші фахівці працюють з легкими інвентарними зварювальними апаратами, вагою не більше 5 кг, що дозволяє пересуватися альпіністові швидко і легко. У роботі фахівцям допомагають міні-апарати для різання металу і захисні маски "хамелеон", що міняють колір екрану залежно від інтенсивності випромінювання. В якості додаткової страховки альпініста-зварювальника використовується спаяний металевий ланцюг, що закріплюється до мотузки вище місця страховки.

 

 

Компанія «Альпднепр» проводить наступні зварювальні висотні роботи :


  • установка огороджень
  • посилення несучих конструкцій
  • виготовлення і монтаж зовнішньої реклами
  • ремонт градирень
  • виготовлення ангарів, вишок електропередач, вишок мобільного зв'язку
  • виконання монтажних \ демонтажних робіт будь-якого рівня складності

 

Співробітники нашої компанії мають великий досвід у проведенні зварювальних робіт в різних умовах і на різних об'єктах, від наземних до піднебесних. Телефонуйте, ми завжди готові Вам допомогти!

 

Наші телефони:

 

(056)7984344,

(067)6972446,

(067)5627472,

(093)2826286


E-Mail: office@alpdnepr.com.ua
Высотные работы


Фасадные работы


Монтаж рекламных конструкций


Высотный клининг


Герметизация


Пескоструйная обработка

Высотные сварочные работы
Карта сайта

Продвижение сайтов Днепропетровск