Наши телефоны:

(056)798-43-44

(067)697-24-46

(067)562-74-72

(093)282-62-86Компанія «Альпднепр» виконує будь-які види висотних будівельно-монтажних, арбористичних і клінінгових робіт методом промислового альпінізму.

 undefined

 

Промисловий альпінізм - це метод виконання будівельних, монтажних, клінінгових, арбористичних та інших висотних робіт, при якому для досягнення місця проведеної роботи використовуються альпіністські методи пересування і страховки.

 

Така методика дозволяє робітникові-альпіністові отримати можливість доступу до найбільш важкодоступних місць, не використовуючи при цьому будівельні ліси, люльки та інші підйомні механізми, що значно прискорює і здешевлює вироблені роботи.

 

Найчастіше вартість роботи одного нашого фахівця може бути порівняною з орендною платою за ліси і підйомні механізми. Крім того, вантажопідйомні механізми, ліси і люльки досить громіздкі, і монтаж цих пристосувань вимагає великої кількості часу і місця (хоча в деяких випадках без них впоратися і неможливо), що впливає на вартість робіт в результаті.

 

Обладнання ж промислового альпініста легко розмістити в багажнику автомобіля, а приготування до роботи (навішування мотузок) займає, як правило, не більше години.

 

Рівень безпеки

 

У компанії «Альпднепр» працюють професійні спортсмени альпіністи, які мають великий досвід сходжень в горах і беруть участь у змаганнях з альпінізму. Подібна практика сприяє швидкому і якісному виконанню робіт з максимальною безпекою їх проведення.

 

undefinedПереваги технології промальпу (промислового альпінізму):

  • Немає необхідності у використанні підйомників, будівельних колисок та лісів, завдяки чому значно зменшується можливість пошкодження фасаду;
  • Компактність і мобільність - місце, яке займає спорядження альпініста не порівняти з площею місця, займаного лісами або автовишками, і при цьому-доступність для проведення монтажних робіт практично будь-якої ділянки будівлі або іншої висотного об'єкта,
  • Часто промальп є єдиним можливим методом проведення робіт - в ситуації, коли робоче місце знаходиться над водним масивом (гребля, міст, віадук), або на дуже великій висоті - телевежі, газові труби, вітряні млини
  • Оперативність - всі приготування робочого місця займають зазвичай близько 1-2 годин
  • Економічність - немає потреби в оплаті оренди будівельних лісів, люльок та інших підйомних механізмів;
  • Кожен день, виходячи з будинку, більшість з нас бачить плоди праці промислових альпіністів. Найбільш поширені роботи, що виконуються методом промислового альпінізму:
  • Монтаж зовнішньої реклами;
  • Будівельно-монтажні висотні роботи;
  • Висотні клінінгові роботи;
  • Арбористика (кронування та спил дерев).

 

Якщо Вам необхідно провести висотні роботи будь-якої складності методом промальпа, зв'яжіться з нами, і ми надамо Вам необхідну допомогу!

 

Наші координати:

 

Наші телефони:

 

(056) 7984344,

(067) 6972446,

(067) 5627472,

(093) 2826286

 

E-Mail: office@alpdnepr.com.ua
Высотные работы


Фасадные работы


Монтаж рекламных конструкций


Высотный клининг


Герметизация


Пескоструйная обработка

Высотные сварочные работы
Карта сайта

Продвижение сайтов Днепропетровск