Наши телефоны:

(056)798-43-44

(067)697-24-46

(067)562-74-72

(093)282-62-86Послуги компанії «Альпднепр»


Компанія «Альпднепр», заснована в 2005 році, спеціалізується в проведенні будь-яких видів висотних будівельно-монтажних і клінінгових робіт.

Пріоритетний метод виконання робіт - промисловий альпінізм, також ми проводимо роботи з використанням будівельних риштувань, колисок або електропідйомників.

Техніка виконання висотних робіт методом промислового альпінізму має ряд переваг у порівнянні з іншими методами. У їх числі більш висока швидкість при підготовці робочого місця, знижується ризик пошкодження фасаду, відкривається доступ практично на будь-яку ділянку, де необхідно провести роботи. При цьому не потрібно платити за оренду лісів або шукати місце для зручного паркування електропідйомника. Також величезною перевагою промислового альпінізму є відсутність обмежень по висоті.

Тим не менш, проведення робіт іншими методами іноді є єдиним можливим рішенням. Як правило, використання будівельних лісів (риштувань) обумовлено необхідністю наявності жорсткої опори при роботі, і великою площею проведення робіт. Альтернативою лісам є використання будівельних колисок, а якщо обсяг робіт невеликий, то можливе застосування електропідйомника або автовишки.

Компанія «Альпднепр» надасть Вам допомогу у виконанні наступних видів висотних робіт:

Фасадні роботи.


В залежності від вихідного стану фасаду і Ваших побажань, наша компанія виконує наступні види робіт:

 •     Послуги діагностики та огляд стану фасаду
 •     Ремонт і реставрація фасадів
 •     Монтаж мокрих фасадів
 •     Монтаж навісних фасадних систем
 •     Оздоблення фасаду облицювальними матеріалами


Окремо варто сказати про можливість проведення наступних фасадних робіт:

1.
Утеплення фасаду і будівлі. Компанія «Альпднепр» проводить будь-які види робіт з утеплення будинку й фасаду, як мокрим методом, так і за типом сендвіч-панелей.


2.
Герметизація міжпанельних швів, стиків, балконів, вікон. Наша компанія проводить як первинну герметизацію (при зведенні будівлі), так і вторинну (ремонт швів і стиків, з розкриттям і без розкриття шва).


3.
Піскоструминні роботи. У компанії «Альпднепр» працюють фахівці в галузі проведення піскоструминних робіт, в наявності є відповідне обладнання.Клінінгові роботи.Компанія «Альпднепр» здійснює миття вікон, скління фасадів, вивісок і вітрин із застосуванням техніки і вручну, в залежності від інтенсивності забруднення, й виду покриття, що потребує очищення.

В залежності від ситуації, клінінгові роботи можуть проводитися зовні або всередині будівлі; методом промислового альпінізму, або з використанням жорсткої опори (наприклад, з електропідйомника); вручну, або з використанням професійного клінінгового обладнання (апарат високого тиску Karcher, обладнанні для клінінгу PURAQLEEN System) .


5. Монтаж і виготовлення зовнішньої реклами.

Наша компанія надасть Вам допомогу в  монтажі рекламних конструкцій наступних видів:

 •     біллборди
 •     сітілайти
 •     брандмауери
 •     тролли
 •     світлові короби (лайтбокси)
 •     фасадні вивіски
 •     об'ємні букви

Всі роботи в компанії «Альпднепр» виконуються промисловими альпіністами - професіоналами в своєму роді діяльності, діючими спортсменами, які беруть участь у змаганнях з альпінізму й гірських сходженнях. Подібна практика сприяє швидкому й якісному виконанню робіт з максимальною безпекою їх проведення.

Тому, якщо вам необхідно провести висотні роботи швидко, якісно і безпечно, скористайтеся нашими координатами.


Наші телефони:

(056) 7984344,

(067) 6972446,

(067) 5627472,

(093) 2826286

E-Mail: office@alpdnepr.com.ua
Высотные работы


Фасадные работы


Монтаж рекламных конструкций


Высотный клининг


Герметизация


Пескоструйная обработка

Высотные сварочные работы
Карта сайта

Продвижение сайтов Днепропетровск